Szybki kontakt
telefontel: 61 852 62 63
adres e-mailmail: biuro@ulgaz.pl

Termet SLIM

Termet SLIM

Kategoria: Kondensacyjne
Producent: TERMET

ECOCONDENS SLIM to nowoczesny i ekologiczny kocioł kondensacyjny, którego jedną z głównych zalet są niewielkie wymiary co sprawia, że jest on jednym z najmniejszych kotłów kondensacyjnych oferowanych na rynku. Jego kompaktowy rozmiar (wysokość 777 mm, szerokość 400 mm, głębokość 250 mm), a w szczególności mała głębokość sprawia, że nadaje się idealnie do montażu w małych i ciasnych wnętrzach. Sprawdzi się także w istniejących już instalacjach, w których dokonanie zmian pod nowe źródło ciepła jest utrudnione ze względu na istniejące ograniczenia. Dzięki szerokiemu zakresowi modulacji stanowi on doskonałe rozwiązanie dla obiektów o małym zapotrzebowaniu na ciepło. W kotle zastosowano nowoczesny wymiennik ciepła o wysokiej sprawności i dużej odporności na korozję. Nowoczesny palnik gwarantuje szeroki zakres modulacji w przedziale 13%-100% oraz zapewnia niską emisję tlenków azotu (klasa NOx-5) co jest niezwykle ważne w kontekście ochrony środowiska. ECOCONDENS SLIM wyposażony jest w protokół Open-Therm, który zapewnia komunikację pomiędzy kotłem, a regulatorem temperatury umieszczonym w pomieszczeniu.

moc cieplna przy temp. 50/30°C 3,0-22,0 kW (obieg c.o.)

klasa sezonowej efektywności ogrzewania pomieszczeń A

7 lat Gwarancji (zgodnie z Warunkami Gwarancji)

nowoczesny wymiennik ciepła o wysokiej sprawności – wymiennik w postaci pojedynczej wężownicy wykonanej ze stali nierdzewnej

szeroki zakres modulacji w zakresie 13%-100%

wysoka sprawność ok. 109%

niska emisja NOx (najwyższa klasa 5)

wysokoefektywna pompa obiegowa (EEI≤0,23) z automatycznym odpowietrznikiem

bardzo cicha praca urządzenia - 48 dB

stopień ochrony IPX4D

komunikacja Open-Therm (możliwość sterowania parametrami kotła z pozycji regulatora pokojowego)

możliwość sterowania przez Internet

możliwość podłączenia czujnika temperatury zewnętrznej

wbudowany adapter z króćcami pomiarowymi o średnicy 60/100 mm,

możliwość zastosowania rozdzielnego systemu powietrzno-spalinowego przy użyciu rozdzielacza powietrzno- spalinowego typu TWIN.

AddThis Social Bookmark Button

Współpracujemy:

facebook