Szybki kontakt
telefontel: 61 852 62 63
adres e-mailmail: biuro@ulgaz.pl

Skrzynki gazowe – ogromny wybór rozmiarów i kolorów | Poznań

Skrzynki do gazu

Skrzynki do gazu

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Na niniejszej stronie znaleźć można szeroką gamę skrzynek gazowych w zróżnicowanych rozmiarach, odpowiednich do zamontowania zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz obiektów.

Wszystkie produkty są do nabycia w naszej hurtowni – Poznań, ul.WINOGRADY 78.

Oferujemy funkcjonalne i estetyczne wiszące lub wolnostojące skrzynki gazowe w różnych kolorach (m.in. żółć, klinkier, biel, grafit, popiel, brąz, beż), wykonane z metalu lub z plastiku. Dostarczamy również elementy takie jak połączenia PE/stal, kształtki elektrooporowe do gazu, monozłącza do gazomierza oraz praktyczny odtłuszczacz do rur PE.

Skrzynki PSG

W naszej ofercie znajdują się skrzynki gazowe różnego typu.

Polecamy zamknięte skrzynki do gazu posiadające wyprofilowaną tylną ściankę, która pozwala na montaż skrzynki na słupkach, a także z płaskim dnem, co umożliwia instalację skrzynki na postumentach. Oferujemy skrzynki bez tylnej ścianki, skrzynki na dwa gazomierze w pionie, drzwi do skrzynek, obudowy podtynkowe do zaworów przeznaczone do montażu we wnękach i wiele innych.

Oferowane przez nas skrzynki, w zależności od modelu, przeznaczone są do zastosowania w obiektach wolnostojących, domach, obiektach użyteczności społecznej, na klatkach schodowych, w warsztatach, zakładach usługowych i nie tylko.

Chętnie udzielimy profesjonalnych porad i wskazówek dotyczących zakupu i doboru odpowiedniego wyposażenia. W razie potrzeby pozostajemy do dyspozycji naszych klientów pod podanym na stronie telefonem kontaktowym. Oferujemy również możliwość kontaktu z naszymi specjalistami poprzez komunikator gadu-gadu oraz przez praktyczny formularz kontaktowy.

  • Filtruj
  • Szukaj

Współpracujemy:

facebook