Ulgaz to świetnie zaopatrzona hurtownia, a także firma zapewniająca usługi montażowe na najwyższym poziomie. Proponujemy Państwu kompleksowy montaż instalacji gazowej w domu na terenie Poznania, a także w przedsiębiorstwie. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz sprawdzonymi narzędziami, które pozwalają nam zrealizować zlecenie terminowo, w sposób dokładny i zgodny z aktualnymi wytycznymi bezpieczeństwa. Oferujemy również doradztwo w zakresie wyboru odpowiednich artykułów z naszego asortymentu.

Instalacja gazowa w domu – przepisy dotyczące montażu

Ze względu na bezpieczeństwo użytkowników montaż instalacji gazowych należy przeprowadzać zgodnie z zasadami BHP. Jako doświadczona firma zapewniamy profesjonalne usługi w tym zakresie, które realizowane są przez wykwalifikowanych pracowników. Doradzimy Państwu, jak wywiązać się z poszczególnych formalności w zakresie projektu systemu grzewczego, uzyskania pozwolenia na budowę czy doboru odpowiednich materiałów.

Próba szczelności instalacji gazowej i jej odbiór

Po pomyślnym montażu systemu w Państwa domu lub firmie przeprowadzamy dokładną próbę jego szczelności. Dopiero po gruntownej kontroli instalacji gazowej następuje jej odbiór, zgodnie z zapisami rozporządzenia MSWiA z 16 sierpnia 1999 roku. Montażysta odpowiada też na dodatkowe pytania dotyczące ogrzewania.

Montaż instalacji gazowej w Poznaniu – jakie materiały?

W trakcie wieloletniej działalności w branży montażowej zdobyliśmy cenne doświadczenie, które wykorzystujemy na co dzień, realizując usługi dla naszych klientów. Dzięki temu, nawiązując współpracę z firmą Ulgaz, mają Państwo do dyspozycji najlepsze materiały, gwarantujące stabilną i efektywną pracę instalacji gazowej w domu przez wiele lat. W trakcie montażu korzystamy przede wszystkim z elementów miedzianych lub stalowych, które mają bardzo dobre parametry, związane między innymi z odpornością mechaniczną.