Szanowni Państwo,

Zajmujemy się sprzedażą, montażem i serwisem różnego rodzaju urządzeń gazowych i grzewczych. Wszystkie dostępne u nas produkty to modele znanych i renomowanych marek. Dbamy o to, by asortyment był solidny i trwały, pamiętając o tym, że każda zakupiona instalacja ma posłużyć Państwu przez wiele lat.

Jako dystrybutor armatury gazowej, znajdującej się w naszej ofercie sprzedajemy nie tylko na terenie Poznania, a swoim zasięgiem obejmujemy całą Polskę. Na naszej stronie internetowej, a także w serwisie allegro, mogą Państwo zapoznać się bardziej szczegółowo z ofertą firmy. Przygotowaliśmy specjalny katalog, zdjęcia i opisy, wszystko po to, żeby dać jak najlepszy obraz naszej działalności.

Doświadczenie, które nabyliśmy przez ponad 30 lat funkcjonowania naszej poznańskiej hurtowni daje nam możliwość fachowego doradzenia i pomocy przy wyborze i dalszym korzystaniu z zakupionych u nas produktów instalacyjnych, gazowych i grzewczych. Ponadto tak długa współpraca z najlepszymi producentami TERMET, ARISTON, JUNKERS , BUDERUS , WOLF, GALMET, BIAWAR, AMICA, itd. daje nam możliwość zaoferowania Państwu bardzo atrakcyjnych cen. Instalacje nabyte w naszym sklepie to gwarancja jakości i funkcjonalności.

Rynek, na którym sprzedajemy nasze instalacje, czyli Poznań i inne miasta Polski, jest bogaty w hurtownie z ofertą podobną do naszej. Jednak niewiele z nich jest w stanie tak dobrze doradzić Państwu przy jednoczesnym zaoferowaniu bardzo wysokiej klasy sprzętu. Każda kuchenka, instalacja i inny sprzęt zakupiony u nas to naprawdę dobry wybór.

Zapraszamy do kontaktu. Wszystkie potrzebne dane znajdą Państwo tutaj. Nasza hurtownia instalacyjna zajmie się także zamówieniami specjalnymi i nietypowymi na terenie miasta Poznań i całej Polski. Jeśli chcą Państwo, żeby instalacja była niezawodna przez długie lata, proszę postawić na naszą firmę.