kotły kondensacyjne

Ilość produktów: 9.

Sortowanie

Zapraszamy do skorzystania z szerokiej gamy ofertowej kotłów gazowych dostarczanych przez naszą firmę. Oferujemy najwyższej jakości kotły gazowe tradycyjne, kotły kondensacyjne oraz zasobniki wody do kotłów. Jeśli nie wiedzą Państwo, który junkers wybrać – zapraszamy do naszej hurtowni – Poznań, ul. Winogrady 78. Nasi doradcy, chętnie podpowiedzą Państwu, który kocioł gazowy najlepiej spełni Wasze wymagania.

Kotły gazowe – bogaty asortyment nowoczesnych, niezawodnych urządzeń grzewczych

Wśród kotłów tradycyjnych posiadamy solidne urządzenia charakteryzujące się doskonałą jakością i ogromną funkcjonalnością, i co najważniejsze, cichą pracą. Wybrane kotły tradycyjne posiadają nowoczesne udogodnienia, takie jak wielofunkcyjny wyświetlacz LCD oraz elektroniczny panel sterowania z funkcją autodiagnostyki i sygnalizacji aktualnego stanu pracy kotła. Oferujemy modele kotłów przystosowane do podłączenia termostatu pokojowego, a także do współpracy z układem solarnym. W ofercie posiadamy również kotły z funkcją odpowietrzania układu centralnego ogrzewania, jak również urządzenia posiadające regulację pogodową (przy podłączeniu czujki zewnętrznej).

Wspomniane kotły tradycyjne wydalają do atmosfery spaliny, co może powodować utratę ciepła. Kotły kondensacyjne pozwalają na wykorzystanie ciepła ze spalin przed ich wydaleniem. Oferujemy nowoczesne kotły kondensacyjne, których wybrane modele posiadają panel sterowania z wyświetlaczem elektronicznym, autodiagnostyką, funkcją pogodową oraz możliwością sterowania przez laptopa. Oferujemy kotły dostosowane do pracy w systemach solarnych i kaskadowych. Są to nowoczesne, efektywne i zaawansowane technicznie urządzenia posiadające podzespoły dostarczone przez renomowane światowe firmy.

W ofercie posiadamy również nowoczesne zasobniki wody przeznaczone dla mieszkań, domów i obiektów publicznych, o zróżnicowanej pojemności, innowacyjnych kształtach oraz wysokiej wydajności. Szczegółowe opisy poszczególnych urządzeń dostępne są na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.