części do kuchenek

Ilość produktów: 57.

Sortowanie

 

 

W ofercie naszej hurtowni znajdą Państwo akcesoria oraz części do kuchenek gazowych. Nasze ponad 25 letnie doświadczenie gwarantuje, że otrzymają Państwo najwyższej klasy produkty, które będą pasować do posiadanych przez Państwa urządzeń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej lub do odwiedzin hurtowni – Poznań, ul. Winogrady 78.

Akcesoria do kuchenek gazowych najpopularniejszych marek w poznańskiej hurtowni ULGAZ

Poniżej, korzystając z przejrzystych kategorii można znaleźć wszelkie niezbędne części i akcesoria oferowane przez renomowanych dostawców. Oferujemy między innymi kołpaki, stabilizatory oraz nakrywki palnika włoskiej firmy Subaf, a także innych rzetelnych przedsiębiorstw, takich jak Somi czy Defendi. Polecamy także iskrowniki i generatory iskry, najwyższej klasy termopary, różnego rodzaju zawory z zabezpieczeniem lub bez i wiele innych solidnych produktów. W naszej ofercie znajdują się również wielofunkcyjny pokrętła temperatury oraz różnego rodzaju pokrętła palników gazowych typu „szary trapez”, „szara łezka”, „turkus” i nie tylko. Posiadamy pokrętła firm Beko, Amica, Mastercook oraz pokrętła trzyczęściowe.

W atrakcyjnych cenach polecamy ruszty kuchni (Mastercook/Amica) oraz krzyżaki i nakładki na ruszt, a ponadto – siatki do piekarnika oraz głębokie i płytkie blachy do pieczenia. Na niniejszej witrynie oferujemy grzałki (dolne, górne, grzałki termoobiegu), a oprócz tego przewody elastyczne, szybkozłącza, rozciągliwe do gazu, złączki proste i kolanka.

Bez problemu odszukają Państwo w naszej ofercie potrzebne akcesoria, a w razie potrzeby – z przyjemnością służymy fachowym doradztwem.

Serdecznie zapraszamy do poznania naszej oferty w zakresie akcesoriów i części do kuchenek gazowych.