Regulatory temperatury

Ilość produktów: 6.

Sortowanie

 

 

Hurtownia Ulgaz zajmuje się sprzedażą urządzeń gazowych i grzewczych, a także wszelkich akcesoriów z nimi związanych w mieście Poznań. W tym dziale znajdą Państwo regulatory temperatury do kotłów. Podzieliliśmy je na przewodowe, bezprzewodowe i sterowniki do pomp.

Jeśli chodzi o regulatory temperatury do kotłów przewodowe to dajemy Państwu wybór spośród urządzeń marki Auraton i Salus. Wszystkie z nich posiadają wyświetlacze LCD i są bardzo proste w użyciu. Posiadają różne systemy pracy, ustawienia, które pozwalają na oszczędzanie energii cieplnej w gospodarstwie domowym. Są podłączone bezpośrednio do urządzeń, z którymi współpracują. Każdy z nich dostępny jest zarówno w Poznaniu, jak i całej Polsce.

Spośród bezprzewodowych regulatorów temperatury do kotłów dajemy Państwu wybór między marką Salus i Digitime. Możecie je postawić w dowolnym miejscu, a model Digitime także powiesić na ścianie. Dodatkowo łączy on w sobie wiele innych przydatnych funkcji, takich jak budzik, alarm czy zdalny wyłącznik. Nie posiadają żadnego okablowania, co sprawia, że są małe, dyskretne i łatwe do wkomponowania w przestrzeni domowej.

Auraton i Multi to z kolei dwie dostępne w naszej poznańskiej hurtowni marki sterowników do pomp. Służą one do włączania i wyłączania ogrzewania, a także regulacji temperatury. Oba wyposażone są w funkcję GUARD i zapobiegają poceniu się kotła. Więcej szczegółów znajdą Państwo w szczegółowych opisach każdego z modeli.

Regulatory temperatury w Poznańskiej Hurtowni Ulgaz

Zachęcamy do kontaktu zarówno mieszkańców miasta Poznań, jak i klientów z obszaru całego kraju, w celu uzyskania bardziej dokładnych informacji. Będziemy mogli przedstawić Państwu dokładną ofertę, wysłuchać jakie są Państwa oczekiwania i potrzeby, a na końcu postawić na odpowiednie regulatory temperatury, które dadzą klientowi komfort pracy przez długie lata.