wolnostojące

Ilość produktów: 7.

Sortowanie

 

 

Hurtownia instalacyjna Ulgaz zajmuje się sprzedażą instalacji gazowych i grzewczych, a także wszelkich urządzeń z nimi związanych. W tym dziale znajdą Państwo dostępne w naszym sklepie kuchenki gazowe wolnostojące, różnych marek, między innymi Amica, Whirlpool oraz Mora.

Wolnostojące kuchenki gazowe różnego typu dla każdej kuchni

Kuchenki wolnostojące to sprzęt, który nadaje się do każdej kuchni. Nie stawiają przed nami dużych wymagań. Nie potrzebują dodatkowych szafek obudowujących, nie muszą być uwzględniane w projektach zabudowy kuchni, a co za tym idzie – można je zakupić i wymienić w dowolnym momencie. Wszystkie kuchenki dostępne na naszej stronie są szerokości 50cm. Dostępne są modele w kolorze białym i INOX, z pokrywami lub bez. Niektóre posiadają także zapalacze w pokrętle, co jest dodatkowym ułatwieniem dla użytkownika. Oprócz typowych wolnostojących kuchenek w naszej ofercie dostępne są także płyty gazowe pod zabudowę.

Urządzenia dostępne w tym dziale są zarówno gazowe, co oznacza, że płyta grzewcza i piekarnik są zasilane przy pomocy gazu, jak i gazowo – elektryczne, które różnią się od poprzednich tym, że piekarnik działa na prąd. Płyty gazowe pod zabudowę, które posiadamy w naszym sklepie, to modele dwupalnikowe i czteropalnikowe dostępne są w kolorze INOX. W przeciwieństwie do pozostałych modeli, nie są to urządzenia wolnostojące. Wymagają odpowiedniego umiejscowienia w blacie kuchennym. Jednakże posiadają także idącą za tym ważną zaletę, a mianowicie mogą być całkowicie niezależne od piekarników. Szafkę pod blatem z umocowaną płytą możemy wykorzystać jako dowolną przestrzeń. Równie dobrze może to być rząd szuflad.

Zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy przedstawią Państwu szczegółowe parametry i zalety poszczególnych kuchenek wolnostojących dostępnych w naszym asortymencie. Warto postawić na taki wybór, gdyż ogień zawsze będzie najbardziej dogodnym sposobem przygotowywania posiłków.