turystyczne

Ilość produktów: 5.

Sortowanie

Kuchenka jest urządzeniem, które towarzyszy nam każdego dnia. To niezbędny element wyposażenia każdego domu. Gdy z kolei wybieramy się na wakacje pod namiot lub korzystamy z domków letniskowych, warto zaopatrzyć się w kuchenkę gazową turystyczną, która pozwoli nam na przygotowywanie pysznych posiłków poza domem. Hurtownia Ulgaz dysponuje w tej dziedzinie dużym asortymentem.

Szeroki wybór turystycznych kuchenek gazowych

Dajemy Państwu do wyboru kuchenki turystyczne jedno, dwu, trzy i czteropalnikowe, które są stabilne i łatwe w użyciu. Można je potraktować zarówno jako kuchenki mobilne gazowe, które zabieramy ze sobą podczas wyjazdów, jak i kuchenkę do domku letniego. Posiadają one kilka szczególnie przydatnych zalet, m.in. – są lekkie, dzięki czemu nie sprawiają problemu w trakcie transportu, zajmują mało miejsca i nawet tą czteropalnikową możemy postawić na blacie kuchennym, stole, podłodze, czy w każdym innym dowolnym miejscu. Kuchenki gazowe turystyczne dają nam możliwość gotowania w miejscu, gdzie nie mamy dostępu do prądu. Można ją także schować po użyciu w szafce i wyciągnąć, gdy znów będzie nam potrzebna. Większość z modeli dostępnych w naszym sklepie posiada również pokrywę.

Na szczególną uwagę zasługują niewielkie kuchenki turystyczne ukryte w walizce, które można podłączyć pod butle gazową, ale można też skorzystać ze specjalnych kartuszy. Po spakowaniu jej w dostępną w zestawie walizkę może nam towarzyszyć tak naprawdę w każdej podróży, wypadzie na działkę, nad jezioro itp..

Zachęcamy do kontaktu z nami. Dostępne w naszej ofercie kuchenki turystyczne to temat, który z przyjemnością Państwu przybliżymy podczas rozmowy. Pomożemy wybrać odpowiedni model, uprzednio diagnozując dokładnie Państwa oczekiwania i potrzeby. Warto zaufać fachowcom w swojej dziedzinie, by przez wiele lat cieszyć się dobrym sprzętem.