Czujniki czadu gazu dymu

Ilość produktów: 10.

Sortowanie

 

 

Bez wątpienia warto i należy zaopatrzyć się w solidne czujniki czadu i gazu, które mogą uchronić przed poważnym zagrożeniem, niewyczuwalnym dla człowieka. Oferujemy solidne detektory czadu, gazu oraz dymu dostarczane przez renomowanych producentów, takich jak AVILA. Gwarantujemy korzystne ceny, o czym mogą Państwo się przekonać, oglądając ofertę zamieszczoną na niniejszej stronie internetowej bądź odwiedzając naszą hurtownię – Poznań, ul. Winogrady 78.

Czym są i jak funkcjonują nowoczesne czujniki czadu i gazu?

Urządzenia te, w zależności od modelu, wykrywają gaz ziemny, gaz propan-butan, gaz LPG, gaz węglowy, czad -tlenek węgla oraz dym. Detektory mogą wskazywać na obecność gazu poprzez alarm wizualny, taki jak oznaczenia literowe, cyfrowe oraz odpowiednie kolory diod, alarm dźwiękowy (sygnał o natężeniu np. 85 dB) i nie tylko (zależnie od typu, szczegóły w specyfikacjach poszczególnych urządzeń). Niektóre modele czujników posiadają wyświetlacz LCD. Sposób interpretacji komunikatów wysyłanych przez detektory można znaleźć na niniejszej stronie. Wybrane modele urządzeń wyposażone są w instrukcję obsługi i montażu w języku polskim, a także w zestaw montażowy obejmujący m.in. kołki rozporowe oraz naklejki służące do wyznaczania miejsca montażu.

Oferowane przez nas czujniki posiadają różne opcje zasilania – jest to na przykład zasilanie sieciowe 230V na kablu lub poprzez bezpośrednie włożenie urządzenia do gniazdka albo zasilanie na baterie. Posiadamy w ofercie detektory odporne na światło, moloodporne i pyłoszczelne. Temperatury pracy oraz przechowywania odpowiednie dla czujników, a także ich waga i wymiary określone są w opisach poszczególnych urządzeń. Detektory posiadają zróżnicowane okresy gwarancyjne, które wahają się od 24 miesięcy do 5 lat.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.