Kuchenki gazowe

Ilość produktów: 69.

Sortowanie

 

 

Zachęcamy do poznania atrakcyjnego asortymentu obejmującego kuchenki gazowe, wśród których polecamy kuchnie gastronomiczne, kuchnie wolnostojące, turystyczne oraz akcesoria do kuchenek. Pełna oferta dostępna w naszej hurtowni – Poznań, ul. Winogrady 78.

Kuchenki gazowe różnego typu – konkurencyjne ceny, bogaty wybór

Oferujemy szeroką gamę kuchenek wolnostojących, a także płyty gazowe pod zabudowę – produkty te stanowią doskonałe wyposażenie każdej domowej kuchni i nie tylko. Polecamy urządzenia renomowanych producentów, takich jak AMICA, BEKO czy Ravanson. Dostarczane przez nas kuchenki, w zależności od modelu, charakteryzują się zróżnicowanymi wymiarami oraz pojemnością piekarnika, co umożliwia swobodne dobranie urządzenia najlepszego do naszych warunków przestrzennych. Wybrane modele kuchenek posiadają różnorodne udogodnienia, do których zaliczają się zapalacze, termoregulator, oświetlenie wnętrza, zabezpieczenie przeciwwypływowe, pojemnik na patelnie, schowek na naczynia i inne (szczegółowy opis poszczególnych modeli dostępny jest na niniejszej stronie).

Polecamy solidne kuchenki turystyczne, jedno-, dwu-, trzy- i czteropalnikowe, gazowe i elektryczne, które świetnie sprawdzą się na wszelkiego rodzaju biwakach i nie tylko. Szczegółowe dane obejmujące zużycie gazu oraz energii, a także wymiary, sposób podłączania i ciśnienie gazu zasilającego znajdują się w opisach tych urządzeń.

W naszej ofercie znajdują się również profesjonalne kuchnie gastronomiczne, które znajdują szerokie zastosowanie na przykład w restauracjach. Są to urządzenia pozwalające na przygotowanie posiłków łącznej masie nie przekraczającej 100 kg (wraz z garnkiem) w naczyniach o średnicy do 50 cm. Paliwo odpowiednie dla tych kuchni gastronomicznych to gaz ziemny lub gaz płynny propan butan. Oferujemy również kołpak i zawór do tych kuchni.

Na niniejszej stronie znaleźć można ponadto solidne części do różnego typu kuchenek, takie jak zawory, pokrętła, ruszty, grzałki i inne. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.