Skrzynki gazowe 

Ilość produktów: 57.

Sortowanie

 

 

Na niniejszej stronie znaleźć można szeroką gamę skrzynek gazowych w zróżnicowanych rozmiarach, odpowiednich do zamontowania zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz obiektów.

Wszystkie produkty są do nabycia w naszej hurtowni – Poznań, ul.WINOGRADY 78.

Oferujemy funkcjonalne i estetyczne wiszące lub wolnostojące skrzynki gazowe w różnych kolorach (m.in. żółć, klinkier, biel, grafit, popiel, brąz, beż), wykonane z metalu lub z plastiku. Dostarczamy również elementy takie jak połączenia PE/stal, kształtki elektrooporowe do gazu, monozłącza do gazomierza oraz praktyczny odtłuszczacz do rur PE.

Skrzynki gazowe różnego typu

Polecamy zamknięte skrzynki do gazu posiadające wyprofilowaną tylną ściankę, która pozwala na montaż skrzynki na słupkach, a także z płaskim dnem, co umożliwia instalację skrzynki na postumentach. Oferujemy skrzynki bez tylnej ścianki, skrzynki na dwa gazomierze w pionie, drzwi do skrzynek, obudowy podtynkowe do zaworów przeznaczone do montażu we wnękach i wiele innych.

Oferowane przez nas skrzynki, w zależności od modelu, przeznaczone są do zastosowania w obiektach wolnostojących, domach, obiektach użyteczności społecznej, na klatkach schodowych, w warsztatach, zakładach usługowych i nie tylko.

Chętnie udzielimy profesjonalnych porad i wskazówek dotyczących zakupu i doboru odpowiedniego wyposażenia. W razie potrzeby pozostajemy do dyspozycji naszych klientów pod podanym na stronie telefonem kontaktowym. Oferujemy również możliwość kontaktu z naszymi specjalistami poprzez komunikator gadu-gadu oraz przez praktyczny formularz kontaktowy.